Nasza marka

God is good – to marka dla wszystkich, którzy wierzą i nie boją się tego pokazać. Dla wszystkich, którzy chcą całym sobą, odważnie głosić Dobrą Nowinę swojemu otoczeniu. Dla tych, którzy nie wstydzą się wyznawanej wiary. Nie boją się wytknięcia palcem.

Historia pomysłu

Marka powstała jako mały projekt grupki znajomych, którzy znają się ze wspólnoty. Długo po głowach chodziły nam pomysły z robieniem koszulek z przesłaniem chrześcijańskim, które będą wykonane po prostu dobrze. Większość grafik (pomimo, że część z nich jest bardzo dobra) w innych sklepach internetowych „ląduje” na koszulkach chrześcijańskich wykonanych ze słabej jakości materiałów, a które są wykonane w warunkach nie do końca przyjaznych. Dzieje się tak dlatego, że produkcja jest zlecana w krajach trzeciego świata tj. Bangladesz, Etiopia, lub w powszechnych Chinach. Często producentów, nawet chrześcijańskich interesuje wyłącznie cena szycia, nie bacząc na wykorzystywanie dzieci bądź „niewolników” dzisiejszego świata.

Cel

Naszym celem jest tworzenie ubrań najwyższej jakości. Koszulek (w przyszłości również bluz, toreb, i in.), których spokojnie można używać przez długi czas i cieszyć się niekurczącą bawełną oraz trwałymi zdobieniami. Coś co będzie służyć dłużej niż 3 miesiące. Rozpoczęliśmy swoje poszukiwania i po długim czasie nawiązaliśmy kontakty z cenionymi polskimi firmami w branży (są to producenci bawełny, szwalnie, drukarnie, firmy zdobnicze, producenci metek oraz dodatków).

Jednocześnie pracowaliśmy nad projektami. Powstał projekt naszego logo oraz pierwszych grafik. Wszystkie projekty są autorskie, co niestety nie zawsze jest spotykane w tej branży. Dużo czasu poświęcamy też naszym stronom na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, Google Plus, ostatnio również Tumlbr oraz Opineo i Instagram do których serdecznie zapraszamy.

W końcu przyszedł czas na sklep internetowy i rozpoczęcie działalności, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jesteśmy bardzo wdzięczni swoim fanom za dobre słowo, jak i różne sugestie. Dzięki temu wiemy że to co robimy nie idzie na próżno. Cenimy również każdy komentarz oraz wiadomość od was z sugestiami zarówno nowych projektów jak i poprawek w istniejących.

Polecane

Darmowa przesyłka

Darmowa przesyłka

Przy zamówieniach powyżej 200 zł. brutto mogą Państwo wybrać opcję darmowej przesyłki kurierskiej na terenie Polski.
Kontakt

Kontakt

Staramy się zawsze odpowiadać na Państwa wiadomości jak najszybciej to możliwe.
Płatności

Płatności

Proponujemy Państwo różne rodzaje płatności, aby każdy znalazł u nas sposób płatności, jaka mu najbardziej odpowiada. Jeśli brakuje jakiejś opcji ważnej dla Państwa prosimy o taką informację.

God is Good - nasza marka

Chcemy podziękować wszystkim, którzy wspierają nad dobrym słowem, radą, wsparciem.

Dziękujemy także wszystkim naszym klientom, nie byłoby tego sklepu, gdybyście nie kupowali naszych produktów.

Liczymy, że nasze koszulki spełniają wasze oczekiwania.
Jeśli chcesz działać razem z nami czekamy na kontakt.
Wspierać nas możesz również przez nasze media społecznościowe.

Tomasz Kurnik

Współpraca