Chcesz nas o coś zapytać, nie jesteś czegoś pewien? napisz!

FAQs – pytania i odpowiedzi. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie, coś jest niezrozumiałe, bądź coś nie działa, napisz do nas. Cześć pytań możesz znaleźć również poniżej, być może tam znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

Ekipa God Is Good czeka na Twoje pytania i wątpliwości. Odpowiedzi będą umieszczane w dziale FAQs.

Frequently Asked Questions (FAQs) – to przygotowany dla Państwa zbiór najczęstszych pytań. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić czas i uzyskać szybko potrzebne informacje.

Question Jakie są kroje naszych koszulek?
AnswerW ofercie posiadamy obecnie dwa rodzaje krojów męskich koszulek oraz dwa rodzaje krojów damskich w jednej. Po pierwszej serii naszych koszulek stwierdziliśmy, że chcemy dokonać zmiany kroju koszulek damskich. Dzięki współpracy ze szwalnią dokonaliśmy zmiany na koszulki z podwiniętymi rękawkami i obecnie trzymamy się tego kroju. Jednocześnie pracowaliśmy nad krojem męskich koszulek. Obecnie najnowsze kroje są dobrze taliowane oraz posiadają dosyć krótkie i asymetryczne rękawki co przekłada się na dobre ułożenie rękawka na bicepsie. Zwróćcie szczególną uwagę przy doborze rozmiarów, ponieważ pierwsza partia nowego kroju okazała się zbyt mała dlatego szukajcie wśród koszulek z zaznaczonym (nowy krój) koszulki o jeden rozmiar większej.
Question Dla kogo są koszulki chrześcijańskie God Is Good?
AnswerCóż, nasze koszulki są dla wszystkich, którzy chcą je mieć. Nie ograniczamy się z naszymi koszulkami do chrześcijan, choć z założenia kierujemy do nich naszą ofertę. Jednak określenie, że Bóg jest dobry (God Is Good) jest uniwersalna i powszechna również w innych religiach. Judaizm oraz Islam też używa takich określeń w odniesieniu do Najwyższego i Jedynego Boga.

Nasze ukierunkowanie w chrześcijan jest oczywiście jasne, ale szanujemy wyznawców innych religii jak i określających siebie jako niewierzących.

Question Gdzie produkowane są koszulki God Is Good?
AnswerNasze koszulki produkowane są wyłącznie w Polsce. Są uszyte w polskich szwalniach. Nadruki również wykonywane są w naszym kraju. Współpracujemy z różnymi firmami nanoszącymi nadruki sitodrukiem, haftem oraz DTG. Dodatkowo również metki, taśma potnika oraz materiał na karczku jest także zakupiony i wyprodukowany w Polsce.

Grafiki wykonujemy sami (poza jedną grafiką zleconą do wykonania polskiej graficzce). Nasze magazyny mieszczą się w Krakowie oraz Warszawie, jednakże nie oferujemy odbioru osobistego.

Question Co oznacza ``polska bawełna`` ?
AnswerPolska bawełna oznacza ni mniej ni więcej, że tkanina bawełniana została wyprodukowana w Polsce. Oczywiście bawełna z uwagi na klimat panujący w naszym kraju nie jest u nas uprawiana. Firmy produkują tkaninę bawełnianą z przędzy bawełnianej importowanej z innych krajów.

Istotnym dla nas jest fakt, że nad jakością tkaniny bawełnianej dbają firmy w Polsce. Nasza tkanina bawełniana produkowana jest w Łodzi oraz okolicach, czyli „polskim zagłębiu włókniarskim”.

Question Skąd pomysł?
AnswerMarka powstała jako mały projekt grupki znajomych, którzy znają się ze wspólnoty. Długo po głowach chodziły nam pomysły z robieniem koszulek z przesłaniem chrześcijańskim, które będą wykonane po prostu dobrze. Większość grafik (pomimo, że część z nich jest bardzo dobra) w innych sklepach internetowych „ląduje” na koszulkach chrześcijańskich wykonanych ze słabej jakości materiałów. Często producentów, nawet chrześcijańskich interesuje wyłącznie cena szycia, nie zważając na jakość oferowanych produktów.
Question W jaki sposób można zapłacić za zamówienie?
AnswerW naszym sklepie oferujemy 3 rodzaje płatności. Pierwsza to szybka płatność poprzez TPay.com. W ciągu kilku minut zamówienie jest opłacone i automatycznie status zmienia się na „w realizacji”.

Drugi sposób to tradycyjny przelew na nasze konto. IDEA BANK PL31 1950 0001 2006 0240 5533 0002.

System PayPal – płatności PayPal.

Question Jaki jest czas realizacji zamówienia?
AnswerCzas realizacji Państwa zamówień może być różny. Maksymalny czas na realizację jest 7 dni roboczych, co oznacza, że w ciągu 7 dni roboczych następujących po dniu zamówienia nastąpi wysyłka zamówienia do Państwa. W przypadku wystąpienia problemów, które spowodują nie dotrzymanie tego terminu  poinformujemy o tym Państwa.