Konkurs wakacyjny – Foto Ferie 2018

Kto może wziąć udział: każda osoba, która posiada profil osobowy na portalu Facebook lub Instagram.

W jaki sposób wziąć udział: Umieścić wybraną przez siebie fotografię na swoim profilu na portalu Facebook lub Instagram i jednocześnie nas oznaczyć (odpowiednio: FB: @godisgoodpl Instagram: @godisgoodwear ) oraz otagować zdjęcie (#ferie2019 oraz #godisgood)

Po umieszczeniu będziemy kopiować wasze zdjęcie i umieszczać w naszej galerii na stronie: https://godisgood.pl/galeria. Będziecie mieli pewność, że poprawnie oznaczyliście naszą markę oraz, że zobaczyliśmy to oznaczenie.

Czas trwania konkursu: od 23 lutego 2019 roku do dnia 28 lutego 2019 do godziny 24:00.

Nagrody

W konkursie nagrodami są 3 koszulki naszej marki. Model i rozmiar uzgodnimy bezpośrednio po wybraniu laureatów.

Uczestnicy mogą przesłać do konkursu dowolną liczbę zdjęć, przy czym każde ze zdjęć będzie brało udział osobno. Zatem istnieje możliwość wygrania wszystkich 3 nagród przez jednego autora.

Uczestnicy konkursu powinni posiadać prawa autorskie do przesłanych fotografii.

God is Good – Christian Wear nie odpowiada za naruszenie praw autorskich.

Ekipa marki God is Good – Christian Wear wybierze 3 najlepsze fotografie. Opublikuje wyniki konkursu na swojej stronie internetowej, profilu marki na Facebooku oraz Instagramie z oznaczeniem autorów fotografii, które zwyciężyły w konkursie.

Drobnym drukiem*

Konkurs może zostać odwołany lub wstrzymany bez podania powodu.

Konkurs jest organizowany przez markę God is Good – Christian Wear.

Koszt przesyłanych nagród na terenie UE poniesie organizator konkursu. W konkursie oczywiście mogą brać udział osoby z poza terenu UE, wtedy koszty wysyłki mogą  zostać podzielone na organizatora oraz uczestnika.

Organizator zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości nagród oraz ich rozszerzenia o inne produkty z jego oferty.

Organizator zastrzega sobie prawo do nie uwzględnienia w konkursie fotografii, którą mogą stanowić naruszenie praw innych osób, naruszenie dobrych obyczajów. Organizator może również nie uwzględnić fotografii do konkursu, które stoją w sprzeczności z wartościami chrześcijańskimi lub wzywają do nienawiści ze względu na religię, rasę, narodowość, język, obyczaje. Organizator może zgłosić takie fotografii do administratorów portali Facebook oraz Instagram lub zgłoszenia do odpowiednich służb.

konkurs foto