Nowa koszulka – czarna

W nowej kolekcji pojawiła się również nasza dobrze znana koszulka z logo God is Good – tym razem to koszulka czarna z białym logo.

Posłuchaliśmy wielu głosów naszych klientów, którzy właśnie takiej kombinacji kolorystycznej szukali. T-shirt z czarnej bawełny z białym nadrukiem. Proste słowa, że Bóg jest dobry. Dobro to coś, czego każdy z nas szuka. Każdy chce być dobrze traktowany przez przyjaciół, rodzinę, znajomych. Dobrze, tzn. by było nam przyjemnie. Byśmy chętnie z kimś przebywali i rozmawiali. Dobro zawsze jest cenne. I taki właśnie jest nasz Bóg. Bóg jest po prostu dla nas dobry. Jest dobrym ojcem, który rozumie i przebacza. Który nas kocha.

Dobro wypływające z miłości Bożej się nie skończy. Bóg nie zmieni swojego oblicza na przeciwne. Bóg może być jedynie, bardziej dobry. To proste przesłanie ukazane na naszych koszulkach jest skierowane do każdego człowieka. Jest ono bardzo uniwersalne i wręcz ponad religijne. Szczególnie jest to sentencja łącząca wszystkich chrześcijan. Koszulki chrześcijańskie z logo God is Good są dla każdego, kto po prostu wyznaje jedynego Boga. Również i dla wyznawców judaizmu, którzy wierzą w jedynego Boga. To, że Bóg jest dobrym znajdujemy już przecież w Starym Testamencie. To Bóg, który się troszczy o człowieka.

Cośmy więc tę koszulkę z takim przesłaniem, z życzeniem dobra dla każdego człowieka i sami bądźmy dla ludzi dobrzy.

Oczywiście nasze chrześcijańskie koszulki niezmiennie są wykonywane z najlepszej bawełny czesanej produkowanej w Polsce.

Więcej o czarnych koszulkach:

God Is Good Czarna

https://godisgood.pl/sklep/koszulki-meskie/god-is-good-czarna-2/