Koszulka Popiełuszko

Dzisiaj w dzień 70 rocznicy urodzin błogosławionego księdza Jerzego chcemy przedstawić Państwu naszą nową koszulkę. Jest to bardzo znany wizerunek błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki graficznie przetworzony. Koszulka Popiełuszko od dzisiaj w naszym sklepie – dostępna jest obecnie wersja męska tej koszulki, a już na dniach również będzie dostępna wersja koszulki damskiej.

Chcemy podzielić się z wami, że nie był to zaplanowany przez nas zabieg marketingowy, aby trafić właśnie w ten dzień. Nie skojarzyliśmy przy fazie projektowania i produkcji, że taka rocznica w tym roku w ogóle ma miejsce. Pewnie z jednej strony to nasze niedoinformowanie, jednakże umocniło to naszą wiarę, że to nie my decydujemy o wszystkim i wierzymy, że takie sygnały będą nas wspomagać w tej trudnej pracy. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw Wam, naszym wspaniałym klientom. Prosimy o zrozumienie w nieraz trudnych sytuacjach bądź pomyłkach.

Postać księdza Popiełuszko jest oczywiście znana w naszym kraju. Dla nas Polaków, jest to symbol wielkiej odwagi, męstwa, walki i pokory oraz miłości i głoszenia dobra w trudnych czasach.

Liczymy, że spodoba się wam ten projekt i hurtowo wykupicie nasze zapasy 🙂 Oczywiście, dodrukujemy wtedy następne koszulki chrześcijańskie. Z chęcią również poznamy wasze opinie na temat naszych koszulek oraz fanpage’ów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *