Zdjęcie – piękna klientka God is Good!

Otrzymaliśmy kilka zdjęć naszej pięknej klientki w naszej nowej koszulce GOD IS LOVE. Bardzo dziękujemy! Klientka kupiła niedawno naszą koszulkę damską GOD IS LOVE! Kolor bawełny: beżowy, kolor nadruku: czerwień (choć panie zapewne dyskutują czy jest to karminowy, kardynalski, makowy lub róż pompejański 🙂 )

Dla nas jest to po prostu czerwień 🙂 Koszulka wspaniale się prezentuje choć zapewne prawdziwe piękno w tym zdjęciu tkwi w pięknie naszej klientki.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami zdjęciami w naszych koszulkach. Na sierpień planujemy przeprowadzenie konkursu fotograficznego z wakacji, ale już teraz możecie przesyłać nam swoje zdjęcia! Jesteśmy również ciekawi waszych opinii i sugestii odnośnie naszej pracy oraz naszych koszulek. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna.

Będziemy bardzo wdzięczni jeśli nas oznaczycie w portalu facebook i instagram przy zdjęciach jakie wrzucacie, a na których jesteście ubrani w naszych koszulkach. Pomaga nam to dotrzeć do nowych klientów i rozszerzyć zasięg naszej działalności (nie tylko komercyjnej) na tych profilach.

klientka