Mała Czarna

Wszyscy Ją kochają. Oczywiście mowa o Matce Bożej Częstochowskiej. Choć sukienka projektu Coco Chanel jest również uwielbiana i przez wielu znawców mody uważana za jeden z najlepszych projektów. Porównując – prostota, piękno, gust, wyczucie stylu. Czyż naszej Czarnej Madonnie możemy tego odmówić? Wspaniała ikona o ciekawej i niepełnej historii.

Wzorując się na obrazie DAYENU stworzyło wspaniałą grafikę ze złotym nimbem Matki Bożej Częstochowskiej. Teraz jest ona dostępna również na naszych koszulkach męskich nie tylko dla chrześcijan. Nasze produkty są dedykowane dla każdego kto wierzy. Mamy oczywiście świadomość, że Matka Jezusa jest szczególnie czczona wśród katolickich oraz prawosławnych chrześcijan. Niemniej nie można zapominać, iż na tym obrazie jest również On, Najwyższy. Chrystus, który nas zbawił przebywający w objęciach swojej Mamy. Jezus – nasz Zbawiciel pod postaciom kilkuletniego chłopca.

Obraz ten jest wielkim znakiem, który potrafi łączyć nasze religie. Tak ważny dla katolików jak i dla Cerkwi prawosławnej może być (o co głęboko się modlimy) symbolem i pojednania.

Koszulka pochodzi z naszej nowej kolekcji – jest również dostępna wersja damska tego wzoru.