Znajdź dla siebie najlepszy wzór, wybierz rozmiar i zamów naszą koszulkę. Wybierz odzież chrześcijańska naszej marki.

Dbamy, by nasze koszulki z motywami chrześcijańskimi były najwyższej jakości. Wykorzystujemy najlepszą polską bawełnę czesaną oraz wysokiej jakości nadruki i hafty. Prawdziwie polska odzież chrześcijańska. Na razie tylko koszulki, ale być może później bluzy, koszulki polo, gadżety.

Odzież chrześcijańska

Odzież chrześcijańska God Is Good została zaprojektowana i w całości wyprodukowane w Polsce, z polskich materiałów. Zależy nam, aby każdy model naszych koszulek był wygodny i wytrzymały. Każdy krój dopracowujemy by idealnie wyglądał gdy jest noszony. Przykładamy wagę do detali, przez co każda koszulka posiada unikalną metkę z rybą (znakiem ICHTIS) oraz z sitodrukiem z naszym logiem na plecach. Dodatkowo w każdym modelu znajduje się potnik, który będzie zwiększał komfort noszenia koszulki podczas codziennych zajęć oraz ekstremalnych pielgrzymek. Dodaliśmy do koszulki również podszycie na karku z dzianiny w kratkę.

Nasze koszulki wykonane są w 100% z bawełny czesanej o wysokiej gramaturze polskiej produkcji. Dzięki takim włóknom t-shirty mogą służyć przez lata zachowując dobry kształt. Materiał jest miękki w dotyku i zapewnia wygodę noszenia rzadko spotykaną wśród takiej odzieży. Miękka bawełna w każdej koszulce jest efektem długotrwałych poszukiwań najlepszego dostawcy materiału. Chcemy by ten rodzaj apostolstwa, mógł korzystać z najlepszych koszulek chrześcijańskich na rynku.

Design

Każdy nasz t-shirt zaprojektowany jest według autorskiego kroju, który pozwala na wygodne noszenie przez lata w eleganckiej formie. Poprzez wzmocnienia w kluczowych fragmentach trwałość odzieży odbiega mocno od popularnych marek odzieżowych oraz firm zajmujących się samymi nadrukami na tekstyliach.

Projekty zostały wykonane przez profesjonalnych grafików, a następnie naniesione metodą wysokiej jakości sitodruku, DTP lub za pomocą haftu komputerowego. Dokładając starań, każdy model jest osobiście sprawdzony przed wszelkimi defektami nadruku oraz materiału.