Po świętach – Promocje gonią promocje – również u nas.

Wczoraj poinformowaliśmy was o obniżce cen #Jesus – męskiej koszulki chrześcijańskiej oraz koszulki Krzyż Jerozolimski – również męskiej.

Promocyjna wyprzedaż poświąteczna w sklepie internetowym God is Good.

Dzisiaj chcemy wam obwieścić o kolejnej obniżce – tym razem obniżamy cenę: Krzyż św. Benedykta – chrześcijańska koszulka z bawełny czesanej najlepszej jakości.

Cena tej koszulki została obniżona już na stałe. Dotyczy to obecnie wersji męskiej, ponieważ koszulki damskie z tym haftem zostały już wykorzystane, jednakże już niebawem – spodziewamy się, że w styczniu – dotrze do nas kolejna dostawa naszych produktów. A w nich własnie między innymi będzie chrześcijańska koszulka damska z wyhaftowanym krzyżem św. Benedykta.

O części innych projektów już informowaliśmy. Polecamy śledzić nasze profile w mediach społecznościowych. Możecie bowiem tam złapać niekiedy dodatkową promocję, albo wziąć udział w konkursie. Linki do tych profili są na samym dole strony w stopce.

A więc jeszcze raz – koszulka chrześcijańska dla mężczyzn – Krzyż św. Benedykta – czarna bawełna z białym haftem – od teraz – 59 zł.

Zapraszamy.