Nasze projekty

W dzisiejszym wpisie, chcielibyśmy podzielić się w jaki sposób tworzymy nasze projekty. Najpierw zawsze jest pomysł. Z nim jest różnie, czasem szukamy ciekawych tematów w chrześcijaństwie, fragmentów pisma świętego, również przeglądamy strony i pomysły innych producentów koszulek chrześcijańskich (ale nie tylko), zarówno polskich jak i zagranicznych. Często u producentów niechrześcijańskich znajdujemy ciekawe inspiracje.

Czasem pomysł pojawia się pierwszy i wtedy sprawdzamy, czy nie istnieje już tego typu u konkurencji. Przykładem jest np. pomysł koszulki chrześcijańskiej z nimbem Matki Bożej Częstochowskiej. Po sprawdzeniu okazało się, że taka grafika wprawdzie już nie na koszulkach, bo one były w małym nakładzie, ale funkcjonuje w firmie DAYENU. Szanując zatem prawa do pewnych pomysłów skontaktowaliśmy się z nimi, aby zaproponować współpracę. I tak powstała koszulka „Mała Czarna” wg projektu DAYENU, natomiast została wyprodukowana pod naszą marką. Zatem project by DAYENU i made by God Is Good – Christian Wear.

Niektóre projekty koszulek, jak np. koszulka z Krzyżem Św. Benedykta, są dość powszechne. Zaproponowaliśmy zatem coś innego, haft komputerowy, który sprawdził się bardzo dobrze przy tym projekcie. Rozeznanie w różnych technikach nadruków i zdobień rozszerzają naszą ofertę i pozwalają na wykonywanie coraz ciekawszych projektów.

Z czasem koncepcja umieszczania na środków wszystkich projektów z jednej strony bardzo wygodnej i bardzo lubianej wydała nam się dość odbyta w społeczeństwie. Oczywiście liczy się to jaki jest projekt koszulki, ale rozmieszczenie również pozwala na pewną różnorodność. Powstały dwa projekty z przechodzącą na plecy koszulki nadrukami. Te koszulki chrześcijańskie są obecnie w produkcji, ale już niebawem trafią do naszej oferty.

Zdarzają się również projekty koszulek podsuwane przez samych klientów. Niebawem w ofercie będzie limitowana edycja koszulki z Krzyżem Templariuszy na beżowej bawełnie nawiązująca do szat rycerskich. Zatem podsumowując, bardzo dziękujemy za wszelkie uwagi, komentarze sugestie pozwalające nam tworzyć koszulki chrześcijańskie czy też koszulki katolickie dokładnie pod was, naszych przede wszystkim fanów i przyjaciół, naszych klientów. Dokładność przy produkcji oraz najlepsza jakość jaką cały czas utrzymujemy jest po to, byście byli super zadowoleni z naszych koszulek.

Dziękujemy również za wasze lajki na naszym profilu facebook’owym, obecnie już ponad 2000. Dziękujemy za aktywność na innych naszych stronach w social media. I oczywiście serdecznie zapraszamy do zakupów koszulek chrześcijańskich najlepszej jakości.