Wróciła z Krzyżem Jerozolimskim

Pełni radości chcemy się z Wami podzielić dobrą wiadomością, wróciła do nas do sklepu koszulka z Krzyżem Jerozolimskim. Koszulka jest dostępna na nowo w dwóch kolorach bawełny. W ofercie jest koszulka biała, do której pewnie już przywykliście. Cieszy się ona z resztą dużym powodzeniem. W sklepie jest dostępna również koszulka w kolorze czarnym. Była ona wcześniej była dostępna tylko jako wersja limitowana (LE). Obecnie jest dostępna w normalnej formie, gdyż również przypadła wam do gustu. Liczymy na hurtowe zakupy z Waszej strony.

Przy większych zakupach zapraszamy także do negocjacji cenowych, zawsze można wypracować pewien kompromis przy zamówieniach min. 10 sztuk. Przy okazji wprowadzania i aktualizowania stanów magazynowych koszulki, która wróciła, zaktualizowaliśmy stany magazynowe i zapraszamy do zakupu. Przy okazji dokonaliśmy małej inwentaryzacji naszego chrześcijańskiego sklepu.

Co dalej?

Przy okazji zdradzimy Wam również iż trwają prace nad nowymi projektami naszych koszulek, bawełna do cięcia jest już przygotowana i liczymy, że jeszcze w kwietniu uda nam się wam zaprezentować nasze najnowsze pomysły. Chcemy Was zaskoczyć nowymi pomysłami, które już od dłuższego czasu chodziły nam po głowie. Wiele rozmawialiśmy z ludźmi, czy pewne kierunki, które chcemy wybrać są odpowiednie. Z czasem udało nam się wypracować pewną strategię na najbliższy rok.  O tym jakie mamy plany jako marka i sklep oferujący koszulki chrześcijańskie God is Good podzielimy się w dalszych wpisach.

Dziękujemy oczywiście, że jesteście z nami i zapraszamy do zakupu oraz dzielenia się z nami waszymi sugestiami, opiniami, a może zdjęciami? Zapraszamy także na nasze profile społecznościowe: facebook, instagram, twitter, google+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *