Dzień Ojca

Już niedługo bo w najbliższy piątek – 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Nasze chrześcijańskie koszulki czekają na was! Najlepsze katolickie koszulki w Polsce – super pomysł na prezent na ten szczególny dzień 😉 Tym wpisem sprawdzimy czy jesteście z nami – bo warto. Przeczytaj do końca, a zrozumiesz. Lecz najpierw poruszymy temat ojcostwa. Dość można rzec niemodny temat w dzisiejszym świecie. Większość uwagi medialnej jest zwrócona w kierunku kobiet – ich miejsca w życiu społecznym, politycznym, biznesowym. O równouprawnieniu kobiet w środkach masowego przekazu przypominają nam każdego dnia i zdaje się być to tematem nieraz najważniejszym.

Lecz czy tak na prawdę powinno być? Mówi się o równouprawnieniu kobiet a jednocześnie depcze się rolę kobiet jako matek. A kobieta jako matka jest niezastąpiona. Nie może być zastąpiona przez nikogo. Żaden mężczyzna nie jest w stanie być matką. Mało tego, zazwyczaj matki nie zastąpi nawet inna kobieta. Ale wróćmy do ojcostwa. Skoro żaden mężczyzna nie jest w stanie być matką – to powinien on pełnić rolę Ojca tak, by również nie można go było zastąpić. Niekiedy słyszymy o upadku rodziny, upadku więzi i relacji. Oczywiście zawsze chodzi o brak miłości. Nie ma innego powodu. Jednakże miłość ma niejedno oblicze. Miłość matki jest zdaje się oczywista. Natomiast jak często zapominamy o miłości ojcowskiej. Ta miłość tak często niedoceniana i tak często niezauważana. Oczywiście zazwyczaj znacznie mniej emocjonalna, ale przez to chyba bardzo prosta i szczera.

Mały konkursik

A teraz coś super dla naszych fanów. Zachęcamy was do kontaktu z nami. Może to być email, może być wiadomość na fb, bądź sms. Chcemy poznać wasze relacje z ojcami. Nie musi to być opowieść, może być obrazek, wiersz. Cokolwiek 😉 Autora wiadomości, która najbardziej nas zaskoczy i zaciekawi otrzyma od nas koszulkę dla swojego taty. (ewentualnie może to być koszulka dla samego autora jeśli ojciec odszedł już z tego świata).  Od razu wyjaśniamy – to nie musi być ckliwa opowieść – równie ciekawym może być zdjęcie ze swoim tatą. Może być tylko link do zdjęcia na fb. Na prawdę formy akceptowalne są wszystkie – może jakiś filmik 🙂

Konkurs trwa do 26 czerwca. Tak by była szansa do końca czerwca wam dostarczyć koszulkę. Koszulkę sami wybierzcie wraz z rozmiarem. Warunkiem jest polubienie naszego profilu na fb do którego serdecznie zapraszamy.NASZ FACEPROFIL. 

Jeszcze jeden warunek – ale już wasz osobisty. pomódlcie się za swojego tatę prosząc Boga o błogosławieństwo dla niego.