Koszulka Templariusz

Dzisiaj chcemy was poinformować o nowej, niższej cenie – Koszulka Templariusz. Nie jest to cena promocyjna, ale stała niższa cena. Od dzisiaj koszulki z tym nadrukiem będą kosztować w naszym sklepie okrągłe 60 złotych brutto. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Koszulkę możecie obejrzeć i kupić pod tym linkiem: templariusz. 

Koszulka Templariusz oczywiście z najlepszej bawełny produkowanej w Polsce – bawełna czesana koloru beżowego. Nadruk na koszulce koloru czerwonego.

Zapraszamy również do zakupu innych naszych koszulek oraz gadżetów. Jesteśmy również ciekawi waszych opinii na ich temat.

Jeśli znajdziecie czas to zachęcamy do kontaktu z nami (kontakt). Przysyłajcie zdjęcia w koszulkach, wrzucajcie na swoje profile w mediach społecznościowych, wysyłajcie do nas wszelkie uwagi, oznaczajcie nas na zdjęciach. Liczymy na was! Przesyłajcie swoje opinie w każdy wybrany przez was sposób. Jesteśmy wdzięczni za sugestie naszych fanów i klientów naszego sklepu internetowego. Choć God Is Good to chyba już coś więcej niż tylko koszulki chrześcijańskie, to jakaś forma ewangelizacji, co doskonale widać nie tylko na tym blogu, ale przede wszystkim w naszej działalności w mediach społecznościowych, które nie są ukierunkowane wyłącznie na sprzedaż koszulek, ale również na dzielenie się Dobrą Nowiną.