Loading

Dzisiaj chcemy podzielić się z wami dwoma radościami. Pierwsza, o której pewnie wszyscy wiedzą. Narodzenie Pańskie już za moment (ładowanie trwa – loading) 🙂
Chrystus chce przyjść do każdego z nas i obdarzyć nas swoją miłością.
Przychodzi do nas już w łonie swojej matki Maryi. Przychodzi, by objawić nam jak bardzo nas kocha. Jak bardzo On, prawdziwy Bóg kocha człowieka, którego stworzył z miłości i dla miłości. Przychodzi w stajni, wśród bydła. Jakże radosna to chwila.

Chcemy przy okazji podzielić się drugą radością. W niedługim czasie, będziemy mogli zaprezentować nasze nowe wzory oraz uzupełnić stany brakujących koszulek.
Szwalnia oraz drukarnia powoli kończą prace – koszulki chrześcijańskie God Is Good – już niedługo w rozszerzonej ofercie. Zdradzaliśmy już część informacji o naszych nowych produktach. Dzisiaj możemy uchylić jeszcze jednego rąbka – pojawią się w ofercie dwa nowe wzory z naszym logo God Is Good. Uzupełnimy również brakujące koszulki z białych oraz szarych melanżowych koszulek również z naszym logo. Jedna tylko i wyłącznie jako koszulka damska, liczymy, że wam się spodoba.
Oczywiście nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasze koszulki katolickie zachowały swoją wyjątkową jakość. Najlepsza w Polsce bawełna czesana, oryginalne kroje oraz dbałość o detale.

Zostańcie z nami, bo tyleż radości czeka nas w nadchodzącym czasie.

Przypominamy także, że koszulki chrześcijańskie God Is Good – Christian Wear dostępne są na naszym sklepie internetowym, gdzie obecnie się znajdujecie. Są również już obecne w księgarniach katolickich w Krakowie (a liczymy, że niebawem również w innych miastach Polski) oraz również na portalu misyjnedrogi.pl
Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie oraz w sklepach z którymi współpracujemy.
Jeśli macie swoje propozycje do grafik, nadruków albo gadżetów religijnych jakie chcielibyście widzieć w naszej ofercie piszcie do nas na naszych profilu na facebooku, twitterze, instagramie, google+, twoja parafia, lub wysyłajcie nam emaile: kontakt@godisgood.pl.
Również możecie dzwonić w różnych sprawach po nasz numer telefonu dostępny w zakładce kontakt.