Kubek porcelanowy

W dniu dzisiejszym do naszej oferty wprowadziliśmy nowy rodzaj produktu. Praktyczny gadżet chrześcijański z napisem God Is Good. Piękno tkwi w prostocie. Proste logo, prosty biały kubek porcelanowy, a jakże wspaniałe przesłanie.

Naszym przesłaniem jest łączyć w Miłości. W Miłości Boga. Każdy w końcu chrześcijanin może śmiało podpisać się pod tym stwierdzeniem – God Is Good – Bóg jest dobry. Tak proste, a jakże wymowne stwierdzenie.

Nasze koszulki chrześcijańskie były początkiem, zaproponowaliśmy nową jakość wśród koszulek chrześcijańskich, jakiej do tej pory nie było. Chrześcijańskie koszulki God Is Good (zarówno białe jak i szare) cieszą się bardzo dużą popularnością. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty o biały kubek porcelanowy. Kubek może być bardziej powszechny niż koszulka. Mycie trwa bardzo krótko. Koszulki raczej nie nosi się każdego dnia tej samej. Kubek natomiast może być spokojnie wykorzystywany każdego dnia. Może on przypominać zarówno pijącemu, jak i jego otoczeniu, o tej podstawowej prawdzie, że Bóg jest dobry.

Mamy nadzieję, że tak jak i nasze koszulki chrześcijańskie, tak i kubek będzie się cieszył waszym zainteresowaniem.

Liczymy również na wasze opinie i oceny!